Vítejte na dkvadrat.cz!

2016-06-16
Vítejte v internetovém obchodě s designovým nábytkem a doplňky. Design a inspirace, určování trendů a dostupnost- to jsou naše základní myšlenky.

Již řadu let importujeme moderní nábytek producentů z Evropy a Asie. Naše nabídka se neustále rozšiřuje o nové designy, nové linie, nové nápady. Dlouholeté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků nám dávají za pravdu.

Proč nakupovat u nás ? Jaké jsou naše výhody ?
Především dostupnost produktů, většina produktů je obvykle skladem a jsme schopni je okamžitě expedovat. Chceme aby naši zákazníci měli vždy snadný přístup k nejlepší nabídce. Nabízíme řešení shodně se současnými trendy v interiérovém designu. Jsme přesvědčeni, že moderní designový nábytek dává interiérům jejich jedinečný charakter. Nábytek a řešení, která nabízíme, jsou moderní, barevná, pohodlná a především užitečná.

Věříme, že náš obchod bude pro vás místem inspirace a pohodlného nákupu.


Zveme ke spolupráci obchodníky a prodejce nábytku, architekty, interiérové designéry, investory. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat. Rádi představíme naše podmínky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s pravidly jejich užívání. Více zde : Polityką dotyczącą cookies.
Zavřít
pixelpixel