Sleva - 20% na všechny křesla a podnožky EGG

Křeslo EGG je originální, ale zároveň univerzální a praktické doplnění každého interiéru. Stylový sedák dodává domácím interiérům charakter, ale také dokonale ladí s komerčními nebo kancelářskými prostory.

Křeslo EGG s podnožkou je sada, kterou architekti milují a ochotně používají ve svých designových projektech.

Vyberte si vaše křeslo EGG v jedné z několika desítek zajímavých barev a uveďte do svého interiéru nejlepší světový design! Pouze nyní celá kolekce křesel a podnožek EGG k dispozici za extrémně nízké ceny, až - 20%! Akce platí do 30. září 2019.

Tento jedinečný model skandinávského křesla má také funkci kolébky - díky pohodlné rukojeti můžete nastavit sklon sedáku. Akční nabídka zahrnuje modely ve všech dostupných látkách: kašmír, vlna, přírodní kůže, ekologická kůže. Novinkou a absolutním hitem do jakéhokoli interiéru s charakterem je křeslo EGG čalouněné mimořádně elegantní a příjemnou na dotek látkou VELVET.
      Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s pravidly jejich užívání. Více zde : Polityką dotyczącą cookies.
      Zavřít
      pixelpixel